O NÁS

"Pomáháme lidem růst, objevit vlastní potenciál a najít životní balanc."

Společná vášeň provádět lidi k osobní svobodě, spokojenému životu a zodpovědnosti za své kroky svedla dohromady Martu a Eszter, které vytvořily projekt SMĚRUJI SE,  jako prostor pro lidi, kteří se rozhodli změnit svůj život a kladou si otázky: ,,Kam dál? Kdo jsem? Co jsou moje hodnoty? Co přináším? Čím se mohu dál živit? Jak to mám udělat?

Kdo stojí za Směruji se?

Marta Novotná 

Tvůrkyně, vizionářka, milující maminka

Pro projekt Směruji se pracuje jako koordinátorka a člověk, na kterého se budete moci obrátit se svými potřebami ohledně organizačních i dalších věcí kolem vzdělávacích kurzů, workshopů atd. 

Marta je kreativní duše s obrovskou touhou tvořit. Zajímá se o hlubší význam, snaží se pronikat do ,,podstaty věcí". Stále častěji se ptá svého srdce, co by mu udělalo radost a dovoluje si těmto přáním dát průchod.

Zkoumá a praktikuje techniky, které vedou k obnovení vztahu sama k sobě a ke svému tělu. Je čím dál více nadšená a udivená nad samoléčebnými schopnostmi našich těl.

Před nedávnem objevila možnosti a potenciál v oblasti léčby zvukem a vlastním hlasem.

Je maminou jednoho syna. Rodičovství a životní pády ji svedly dohromady s Eszter se kterou ve stejnou chvíli pocítily potřebu vytvořit vzdělávací program pro lidi, kteří jsou postaveni před otázku ,,Kam dál? Kdo jsem? Co jsou moje hodnoty? Co přináším? Čím se mohu dál živit?

Marta je více než deset let na volné noze. Podnikala v oblasti vedení projektů, marketingu, tvorby značky. V poslední době se nejvíce orientuje na práci, kde má možnost pohybu, volného projevu, zpěvu a kreativity. Možná vás to překvapí, ale tyto možnosti našla při vaření na eventech. Do vaření spojila několik svých vášní a společně s další skvělou ženou tvoří duo v DIVINE KITCHEN.

Relaxuje v přírodě. Miluje procházky lesem, cestování a potkávání inspirativních lidí. Její vášní je tanec, zpěv a hra na léčivé nástroje. 

Moje další projekty: 

Klíčení | ROZHOVORY o životních cestách vnějších i vnitřních.

Prožij sebe | Tématická prožitková setkání.

Eszter Saródy

Lektorka, integrální koučka

V projektu Směruji funguje jako supervizorka, lektorka a koučka.
Jemně a efektivně vás provede procesy vaší vlastní změny. Společně s vámi se bude radovat z vašich úspěchů a pomáhat vám překonávat překážky na vaší cestě za spokojeným životem. 

Je vědomou maminkou 3 dětí, učitelkou, grafickou designérkou, průvodkyní, koučkou. Už tři desetiletí je jako profesionálka na volné noze a své svobody si velice cení. Při rozhodování používá svůj zdravý rozum.

Dlouhodobě žila a úspěšně vybudovala své podnikání celkem ve třech zemích, ve třech jazycích. Byla lídrem týmů, majitelkou firmy, nezastupitelnou členkou organizací, ale pochopila, že méně je někdy více. Svůj čas si cení nade vše a vědomě si ho drží pro své děti, které vychovává převážně sama.

Eszter má obrovské zkušenosti v práci s lidmi, které získala jako konzultantka mezinárodních neziskových organizací (více než 30 let) a také jako průvodkyně turistů (více než deset let, dvakrát oceněna).

Po odchodu z toxického vztahu, který jí způsobil mnohé zdravotní problémy, objevila meditaci a uvědomění, které také učí své děti.

Získala certifikát v oblasti koučinku. Úspěšně pracovala s týmy na definici hodnot, sebevědomí, sebeúctě a strategii a nyní se zaměřuje na práci ve skupinách, kde je možno prožívat skutečnou interakci, zranitelnost. Pro klienty dokáže držet pole, kde se mohou uvolnit do své zranitelnosti a začít důvěřovat. Na jejích sezeních nechybí upřímné jednání, otevřenost a prostor pro sebevyjádření.

Eszter věří a zdůrazňuje existenci vnitřního kompasu, který v sobě máme všichni. Pomáhá klientům k jeho znovunalezení a uvěření v sama sebe, ve svou intuici. Věří, že štěstí je pro každého k dispozici každý den a klíč k němu je v našich každodenních rozhodnutích.

Eszter je certifikovaná life coach a učitelka 6-fázové meditace. Absolvovala trénink moudrosti traumatu pod vedením Dr. Gabora Matea, tělesnou filosofii, leadership coaching, emocionální coaching, tělesný coaching, vědomé rodičovství, vědomé rozcházení a probouzení intuice mezi ostatními. Nejvíce je ovlivněna humanistickou a transpersonální psychologií.
Neustále se učí: v současnosti je studentkou Budapešťské Integrované Akademie, která je sjednocením psychologie a duchovnosti, a také se účastní tréninku Integrovaných Vztahů a skupinového facilitátora.

Eszter čerpá a obnovuje svou energii ranních procházek, při turistice se svým psem nebo při rychlé jízdě na kole kolem rybníků a lesů poblíž oblasti ve které žije. Má také více než 100 pokojových rostlin, ale pořád to roste...

Její srdce je vždy hluboce dojato, když někdo díky jejím otázkám nahlédne na sebe i svět jinak, nově.

Málokdy používá monology, ale je známá tím, že klade otázky, na které si klienti do té doby možná ještě nikdy neodpověděli, ale které jsou zásadní pro jeho životní posun.