Eszter Saródy

Integrální koučka, lektorka
Lektorka v anglické verzi projektu Směruji se

"Im here for anyone who feels that making tomorrow better is in their power."

Jemně a efektivně vás provede procesy vaší vlastní změny. Společně s vámi se bude radovat z vašich úspěchů a pomáhat vám překonávat překážky na vaší cestě za spokojeným životem.

Je vědomou maminkou 3 dětí, učitelkou, grafickou designérkou, průvodkyní, koučkou. Už tři desetiletí je jako profesionálka na volné noze a své svobody si velice cení. Při rozhodování používá svůj zdravý rozum. 

Dlouhodobě žila a úspěšně vybudovala své podnikání celkem ve třech zemích, ve třech jazycích. Byla lídrem týmů, majitelkou firmy, nezastupitelnou členkou organizací, ale pochopila, že méně je někdy více. Svůj čas si cení nade vše a vědomě si ho drží pro své děti, které vychovává převážně sama. 

Eszter má obrovské zkušenosti v práci s lidmi, které získala jako konzultantka mezinárodních neziskových organizací (více než 30 let) a také jako průvodkyně turistů (více než deset let, dvakrát oceněna).

Po odchodu z toxického vztahu, který jí způsobil mnohé zdravotní problémy, objevila meditaci a uvědomění, které také učí své děti.

Získala certifikát v oblasti koučinku. Úspěšně pracovala s týmy na definici hodnot, sebevědomí, sebeúctě a strategii a nyní se zaměřuje na práci ve skupinách, kde je možno prožívat skutečnou interakci, zranitelnost. Pro klienty dokáže držet pole, kde se mohou uvolnit do své zranitelnosti a začít důvěřovat. Na jejích sezeních nechybí upřímné jednání, otevřenost a prostor pro sebevyjádření.

Eszter věří a zdůrazňuje existenci vnitřního kompasu, který v sobě máme všichni. Pomáhá klientům k jeho znovunalezení a uvěření v sama sebe, ve svou intuici. Věří, že štěstí je pro každého k dispozici každý den a klíč k němu je v našich každodenních rozhodnutích.

Eszter je certifikovaná life coach a učitelka 6-fázové meditace. Absolvovala trénink moudrosti traumatu pod vedením Dr. Gabora Matea, tělesnou filosofii, leadership coaching, emocionální coaching, tělesný coaching, vědomé rodičovství, vědomé rozcházení a probouzení intuice mezi ostatními. Nejvíce je ovlivněna humanistickou a transpersonální psychologií.
Neustále se učí: v současnosti je studentkou Budapešťské Integrované Akademie, která je sjednocením psychologie a duchovnosti, a také se účastní tréninku Integrovaných Vztahů a skupinového facilitátora.

Čerpá a obnovuje svou energii ranních procházek, při turistice se svým psem nebo při rychlé jízdě na kole kolem rybníků a lesů poblíž oblasti ve které žije. Má také více než 100 pokojových rostlin, ale pořád to roste...

Její srdce je vždy hluboce dojato, když někdo díky jejím otázkám nahlédne na sebe i svět jinak, nově.

Málokdy používá monology, ale je známá tím, že klade otázky, na které si klienti do té doby možná ještě nikdy neodpověděli, ale které jsou zásadní pro jeho životní posun.  

Máte zájem o soukromou session?

Pro bližší kontakt s Eszter a více informací navštivte její osobní stránky nebo FB profil.